Sari-Liia Tonttila

Toimitusjohtaja, partneri+358 500 659 300sari-liia.tonttila@ahjocomms.fi

kansainvälinen viestintäkriisiviestintämediavalmennusajatusjohtajuusvaikuttajaviestintä

Heini Hirvonen

Työskenteli Ahjolla vuosina 2016-2020

strategiatajatusjohtajuusbrändinrakennuskansainvälinen viestintä

Eva Torra

Viestintästrategi, partneri+358 40 5933 806eva.torra@ahjocomms.fi

ajatusjohtajuusmarkkinointiviestintästrategiatvalmennuksetkriisiviestintä

Gia Forsman-Härkönen

Vanhempi viestintäkonsultti+358 50 324 30 78gia.forsmanharkonen@ahjocomms.fi

ajatusjohtajuusmediaviestintästrategiabrändinrakennustarinat ja sisällöt

Satu Heinonen

Designer+358 40 519 6384satu.heinonen@ahjocomms.fi

konseptitbrändinrakennusvisuaalinen suunnittelu

Janne Huovila

Viestintästrategi+358 50 363 6278janne.huovila@ahjocomms.fi

ajatusjohtajuussosiaalinen mediamarkkinointiviestintäbrändinrakennus

Kelli Korhonen

Viestintäkonsultti+358 40 743 00 48kelli.korhonen@ahjocomms.fi

markkinointiviestintäsosiaalinen mediatapahtumat

Janne Malinen

Johtava konsultti+358 50 365 9151janne.malinen@ahjocomms.fi

mediaviestintäajatusjohtajuustarinat ja sisällötvalmennuksetkonseptit

Kuinka voimme auttaa? Haasta meidät.