Heini Hirvonen

Toimitusjohtaja, partneri+358 40 518 7959heini.hirvonen@ahjocomms.fi

strategiatbrändinrakennusmarkkinointiviestintäajatusjohtajuusvaikuttajamarkkinointi

Sari-Liia Tonttila

Vanhempi neuvonantaja, partneri+358 500 659 300sari-liia.tonttila@ahjocomms.fi

kansainvälinen viestintäkriisiviestintämediavalmennusajatusjohtajuusvaikuttajaviestintä

Maija Hakala

Johtava konsultti+358 50 338 2873maija.hakala@ahjocomms.fi

kriisiviestintäyhteiskunnallinen viestintämediavalmennus

Johanna Lindberg-Naulapää

Johtava konsultti+358 50 514 7425johanna.lindberg-naulapaa@ahjocomms.fi

strategiatyhteiskunnallinen viestintäsisäinen viestintä

Aino Sten

Johtava konsultti+ 358 40 706 8021aino.sten@ahjocomms.fi

sisältömarkkinointikriisiviestintäsosiaalinen media

Mari Hakkarainen

Toimistovastaava+358 44 725 7798mari.hakkarainen@ahjocomms.fi

taloushallinto

Satu Heinonen

Designer+358 40 519 6384satu.heinonen@ahjocomms.fi

konseptitbrändinrakennusvisuaalinen suunnittelu

Janne Huovila

Viestintäkonsultti+358 50 363 6278janne.huovila@ahjocomms.fi

sosiaalinen mediamarkkinointiviestintäbrändinrakennus

Magdaleena Ignatius

Viestintäkonsultti+358 41 543 8602magdaleena.ignatius@ahjocomms.fi

sosiaalinen mediatapahtumatyhteiskunnallinen viestintä

Kelli Korhonen

Viestintäassistentti+358 44 911 5305kelli.korhonen@ahjocomms.fi

markkinointiviestintäsosiaalinen mediatapahtumat

Eeva Louko

Viestintäkonsultti+358 40 658 8862eeva.louko@ahjocomms.fi

mediaviestintätarinat ja sisällötmarkkinointiviestintä

Janne Malinen

Vanhempi viestintäkonsultti+358 50 365 9151janne.malinen@ahjocomms.fi

mediaviestintäajatusjohtajuustarinat ja sisällöt

Meri Marttinen

Vanhempi viestintäkonsultti+358 44 289 8008meri.marttinen@ahjocomms.fi

kansainvälinen viestintämarkkinointiviestintävaikuttajamarkkinointimediaviestintä

Tuomas Mäkinen

Viestintäkonsultti+358 50 372 0661tuomas.makinen@ahjocomms.fi

kansainvälinen viestintäsosiaalinen mediatarinat ja sisällöt

Noora Valkonen

Vanhempi viestintäkonsultti+358 50 413 4299noora.valkonen@ahjocomms.fi

mediaviestintämediavalmennustarinat ja sisällöt

Noora Niemelä

Vanhempi viestintäkonsultti+ 358 44 753 1117noora.niemela@ahjocomms.fi

sosiaalinen mediabrändinrakennustarinat ja sisällöt

Annika Röyskö

Annika työskenteli Ahjolla vuosina 2016-2017.

Virpi M. Salmi

Viestintäkonsultti+358 50 385 7781virpi.salmi@ahjocomms.fi

markkinointiviestintäsisäinen viestintätapahtumat

Laura Seppälä

Viestintäassistentti+358 40 567 2918laura.seppala@ahjocomms.fi

sosiaalinen mediamarkkinointiviestintätarinat ja sisällöt

Sanna Sironen

Harjoittelija+358 44 7739080sanna.sironen@ahjocomms.fi

markkinointiviestintäsisäinen viestintätarinat ja sisällöt