Heini Hirvonen

Toimitusjohtaja, partneri+358 40 518 7959heini.hirvonen@ahjocomms.fi

strategiatbrändinrakennusmarkkinointiviestintäajatusjohtajuusvaikuttajamarkkinointi

Sari-Liia Tonttila

Vanhempi neuvonantaja, partneri+358 500 659 300sari-liia.tonttila@ahjocomms.fi

kansainvälinen viestintäkriisiviestintämediavalmennusajatusjohtajuusvaikuttajaviestintä

Maija Hakala

Johtava konsultti+358 50 338 2873maija.hakala@ahjocomms.fi

kriisiviestintäyhteiskunnallinen viestintämediavalmennus

Johanna Lindberg-Naulapää

Johtava konsultti, HR-vastaava+358 50 514 7425johanna.lindberg-naulapaa@ahjocomms.fi

strategiatyhteiskunnallinen viestintäsisäinen viestintä

Aino Sten

Työskenteli Ahjossa vuosina 2006-2017aino.sten@ahjocomms.fi

Mari Hakkarainen

Toimistovastaava

taloushallinto

Satu Heinonen

Designer+358 40 519 6384satu.heinonen@ahjocomms.fi

konseptitbrändinrakennusvisuaalinen suunnittelu

Janne Huovila

Viestintästrategi+358 50 363 6278janne.huovila@ahjocomms.fi

sosiaalinen mediamarkkinointiviestintäbrändinrakennus

Magdaleena Ignatius

Töissä Ahjossa vuosina 2013-2018

Taru Inkinen

Viestintäharjoittelija+358 44 911 5305taru.inkinen@ahjocomms.fi

kansainvälinen viestintäsosiaalinen mediayhteiskunnallinen viestintä

Kelli Korhonen

Viestintäkonsultti+358 40 743 00 48kelli.korhonen@ahjocomms.fi

markkinointiviestintäsosiaalinen mediatapahtumat

Janne Malinen

Vanhempi viestintäkonsultti+358 50 365 9151janne.malinen@ahjocomms.fi

mediaviestintäajatusjohtajuustarinat ja sisällöt

Meri Marttinen

Vanhempi viestintäkonsultti

kansainvälinen viestintämarkkinointiviestintävaikuttajamarkkinointimediaviestintä

Tuomas Mäkinen

Viestintäkonsultti+358 50 372 0661tuomas.makinen@ahjocomms.fi

kansainvälinen viestintäsosiaalinen mediatarinat ja sisällöt

Noora Valkonen

Vanhempi viestintäkonsultti+358 50 413 4299noora.valkonen@ahjocomms.fi

mediaviestintämediavalmennustarinat ja sisällöt

Noora Niemelä

Vanhempi viestintäkonsultti+ 358 44 753 1117noora.niemela@ahjocomms.fi

sosiaalinen mediabrändinrakennustarinat ja sisällöt

Virpi M. Salmi

Viestintäkonsultti+358 50 385 7781virpi.salmi@ahjocomms.fi

markkinointiviestintäsisäinen viestintätapahtumat

Laura Seppälä

Viestintäkonsultti+358 40 567 2918laura.seppala@ahjocomms.fi

sosiaalinen mediamarkkinointiviestintätarinat ja sisällöt

Eva Torra

Viestintästrategi, CMO+358 40 5933 806eva.torra@ahjocomms.fi

ajatusjohtajuusmarkkinointiviestintästrategiatvalmennuksetkriisiviestintä

Sanna Sironen

Viestintäharjoittelijasanna.sironen@ahjocomms.fi

markkinointiviestintäsisäinen viestintätarinankerronta