Heini Hirvonen

Toimitusjohtaja, partneri+358 40 518 7959heini.hirvonen@ahjocomms.fi

strategiatajatusjohtajuusbrändinrakennuskansainvälinen viestintä

Sari-Liia Tonttila

Vanhempi neuvonantaja, partneri+358 500 659 300sari-liia.tonttila@ahjocomms.fi

kansainvälinen viestintäkriisiviestintämediavalmennusajatusjohtajuusvaikuttajaviestintä

Johanna Lindberg-Naulapää

Johtava konsultti, HR-vastaava+358 50 514 7425johanna.lindberg-naulapaa@ahjocomms.fi

strategiatyhteiskunnallinen viestintäsisäinen viestintä

Eva Torra

Viestintästrategi, partneri+358 40 5933 806eva.torra@ahjocomms.fi

ajatusjohtajuusmarkkinointiviestintästrategiatvalmennuksetkriisiviestintä

Gia Forsman-Härkönen

Vanhempi viestintäkonsultti+358 50 324 30 78gia.forsmanharkonen@ahjocomms.fi

ajatusjohtajuusmediaviestintästrategiabrändinrakennustarinat ja sisällöt

Veera Hautamäki

Markkinointi- ja viestintäharjoittelija+358 44 773 9080veera.hautamaki@ahjocomms.fi

digitaalinen viestintämarkkinointiviestintäsisällöntuotantososiaalinen media

Satu Heinonen

Designer+358 40 519 6384satu.heinonen@ahjocomms.fi

konseptitbrändinrakennusvisuaalinen suunnittelu

Janne Huovila

Viestintästrategi+358 50 363 6278janne.huovila@ahjocomms.fi

ajatusjohtajuussosiaalinen mediamarkkinointiviestintäbrändinrakennus

Taru Inkinen

Viestintäassistentti+358 44 911 5305taru.inkinen@ahjocomms.fi

kansainvälinen viestintäsosiaalinen mediayhteiskunnallinen viestintä

Kelli Korhonen

Viestintäkonsultti+358 40 743 00 48kelli.korhonen@ahjocomms.fi

markkinointiviestintäsosiaalinen mediatapahtumat

Janne Malinen

Johtava konsultti+358 50 365 9151janne.malinen@ahjocomms.fi

mediaviestintäajatusjohtajuustarinat ja sisällötvalmennuksetkonseptit

Sanna Mämmi

Vanhempi viestintäkonsultti+358 40 164 5401sanna.mammi@ahjocomms.fi

valmennuksetmediaviestintätarinankerrontasisällöntuotanto

Johanna Otranen

Vanhempi viestintäkonsultti+358 40 747 2461johanna.otranen@ahjocomms.fi

ajatusjohtajuuskriisiviestintämarkkinointiviestintäsisäinen viestintä

Noora Niemelä

Vanhempi viestintäkonsultti+ 358 44 753 1117noora.niemela@ahjocomms.fi

sosiaalinen mediabrändinrakennustarinat ja sisällöt

Virpi M. Salmi

Vanhempi viestintäkonsultti+358 50 385 7781virpi.salmi@ahjocomms.fi

markkinointiviestintäsisäinen viestintätapahtumat

Kuinka voimme auttaa? Haasta meidät.