Sari-Liia Tonttila

Toimitusjohtaja, partneri+358 500 659 300sari-liia.tonttila@ahjocomms.fi

kansainvälinen viestintäkriisiviestintämediavalmennusajatusjohtajuusvaikuttajaviestintä

Eva Torra

Viestintästrategi, partneri+358 40 5933 806eva.torra@ahjocomms.fi

ajatusjohtajuusmarkkinointiviestintästrategiatvalmennuksetkriisiviestintä

Satu Heinonen

Designer+358 40 519 6384satu.heinonen@ahjocomms.fi

konseptitbrändinrakennusvisuaalinen suunnittelu

Jenna Lehmussaari

Viestintäkonsultti+358405519831jenna.lehmussaari@ahjocomms.fi

markkinointiviestintästrategiattarinat ja sisällötkonseptit

Sanni Ojala

Viestintäharjoittelija045 138 5751sanni.ojala@ahjocomms.fi

konseptitsisällöntuotantososiaalinen mediavisuaalinen suunnittelu

Henna Karjalainen

Viestintäkonsultti+358 50 575 9197henna.karjalainen@ahjocomms.fi

brändinrakennusajatusjohtajuusdigitaalinen viestintämediaviestintä

Janne Huovila

Janne Huovila oli töissä Ahjossa vuosina 2016-2020

Sari Malka

Viestintäkonsultti+358 50 357 9901sari.malka@ahjocomms.fi

mediaviestintäkriisiviestintäsisäinen viestintäsisällöntuotanto

Kuinka voimme auttaa? Haasta meidät.